Oferujemy szkolenia dla personelu Państwa Kliniki z zakresu obsługi Pacjenta, szkolenia pogłębiające warsztat pracy higienistek stomatologicznych, jak również pragniemy zaoferować Państwu audyt pracy rejestracji.

Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości w tworzeniu wizerunku Klinik oraz obsłudze Pacjenta poprzez uświadomienie roli rejestracji w pierwszym kontakcie z Pacjentem.

Naszą kadrę trenerów tworzą:

Karolina Pruszewicz – trener biznesu, wieloletni praktyk zarządzania personelem w korporacjach międzynarodowych, jak również firmach z polskim kapitałem. Absolwentka Politechniki Łódzkiej kierunku Zarządzania i Marketingu oraz studiów podyplomowych Politechniki Gdańskiej kierunku Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od kilku lat poświęcona branży stomatologicznej, gdzie zajmowała się tworzeniem wizerunku Kliniki, podniesieniem jakości obsługi Pacjenta, rekrutacją i wdrożeniem personelu medycznego. Pasjonatka dzielenia się wiedzą.

Dypl. hig. stom. Joanna Krzywy – w zawodzie pracuje od kilkunastu lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w najlepszych Klinikach stomatologicznych w Trójmieście. Nieustannie uzupełnia swoją wiedzę uczestnicząc w ogólnopolskich kursach i szkoleniach. Asystuje przy zabiegach w różnych dziedzinach stomatologii: endodoncji, ortodoncji, chirurgii czy implantologii. W swojej pracy wykorzystuje najnowszy sprzęt stomatologiczny (m.in. laser) oraz przeprowadza leczenie próchnicy za pomocą infiltracji ICON.